Oddílová výprava 18.11

Podle plánu nás čeká příští týden oddílová výprava, které se uskuteční od pátku 18.11. ráno do soboty 19.11.2022 odpoledne.

• Sraz v pátek, 18.11.2022, v 8:45 na KH Město (odjezd vlaku v 9:11)
  • Pojedeme vlakem směr Zbraslavice
  • Vlakem se vrátíme na KH město v sobotu v 14:41

Přespávat budeme na Hájovně Kocourov, místě, kde jsme již měli několik letních táborů i výprav, viz mapa https://mapy.cz/s/fenafemema.

Do batohu prosím nezapomeňte přibalit náhradní oblečení, hlavně ponožky, čepici a rukavice, spacák s karimatkou a pyžamem, přezůvky a hygi prostředky, svačinu na cestu a na sobotní oběd v lese, termosku a láhev na pití, výbavu na schůzku, zápisník, nůž, uzlovačku, šátek navíc, tenisák, baterku … hrnky i talíře jsou na místě

Informace pro skauty!

Sejdeme se i ve čtvrtek, 17.11. v 15:45 u sochy K.H. Borovského. Přijďte prosím ve skautském kroji, vezměte si pod něj něco teplého!

Společně s ostatními připomeneme 17.listopad 1989 a následně kdo bude chtít, budeme zpívat a pro skalní zájemce i přespávat v klubovně.

Prosím o potvrzení, kdo má zájem zůstat v klubovně i na zpívání a přespání i o potvrzení účasti na výpravě od pátku.